Užgavėnės

Antradienio popietę dailės skyriuje buvo švenčiamos Užgavėnės. Šurmuliavo kaukėti persirengėliai, nešini blynais ir blyneliais. Lauke puikavosi Morė , kurią sukūrė pagrindinio ugdymo trečios klasės mokiniai, vadovaujami mokytojo Vaido Ramoškos. Pradinių klasių mokiniams kaukes pasigaminti padėjo mokytoja Andora Stiškienė. Kaip ir pridera šią dieną sudeginta Morė, dainomis, žaidimais ir sniego mūšiu išvaryta žiema iš kiemo.

Iš lauko grįžome į dailės skyriaus galeriją "Keliaujantis paukštis", kur vaišinomės blynais ir kitais gardumynais. Žiūrėjome režisierės Jūratės Leikaitės animaciją "Lietuvių papročiai ir šventės", kuri siejama su folkloru, pasakomis ir mitais, karikatūromis, tapyba ir net vaikų knygų iliustracijomis.

Tad, Žiema, žiema, bėk iš kiemo!

Jei nebėgsi, išvarysim,

Su botagais išbaidysim!