Savivaldybės biudžetinė įstaiga
kodas 302541858

Informacija apie ugdymą

Gerbiami tėveliai,
Spalio 26 d. - lapkričio 2 d. Ukmergės meno mokyklos mokiniams - rudens atostogos.
Lapkričio 3–6 d. ugdymas bus organizuojamas nuotoliniu būdu. Dėl ugdymo nuotoliniu būdu konsultuoja dalykų mokytojai, direktorės pavaduotojos ugdymui: muzikai - Miglė Čivienė, tel. 8 340 61261, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , dailei - Birutė Žilėnienė, tel. 8 340 60099, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Koncertas

Kviečiame į koncertą.

Ukmergės meno mokykla švenčia dešimtmetį

Maloniai kviečiame atvykti į parodos atidarymą spalio 2 d. 16.00 val. Ukmergės kultūros centro galerijoje - mokinių baigiamųjų kūrybinių darbų paroda skirta Ukmergės meno mokyklos dešimtmečiui paminėti.

Rugsėjo 1-osios šventė

Kviečiame Ukmergės meno mokyklos pirmokus ir jų tėvelius į Mokslo ir žinių šventę, kuri vyks rugsėjo 1 d. 15 val. Kultūros centro salėje.

Kviečia Liepos 6-osios choras!

Tai draugystės kupinų repeticijų sesija, po kurios LIEPOS 6 d. 19.30 val. surengsime KONCERTĄ Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje, o 21.00 val. Piliakalnio papėdėje su miestiečiais, o taip pat ir visa Lietuva giedosime TAUTIŠKĄ GIESMĘ!

Skaityti daugiau