Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 302541858

Edukacinė išvyka „Istoriniais muzikos keliais“

Spalio 30 dieną Meno mokyklos muzikos skyriaus II-V klasių mokiniai dalyvavo projektinėje-edukacinėje išvykoje „Istoriniais muzikos keliais“ LDK Valdovų rūmuose.

Sveikiname

Sveikiname VI klasės solfedžio komandos „B-dur“ nares Vytautę Kuprionytę, Kotryną Želnytę, Gabrielę Kildišiūtę, Milesą Emiliją Vaišvilę, Gabiją Railaitę, Akvilę Ivanovaitę, tapusias III-ojo respublikinio muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalio-konkurso „Kelionė į muzikos šalį – 2020“ laureatais.

Sveikiname

Sveikiname pianistę Gabiją Aštrauskaitę (mokytoja Daiva Cimalonskienė), XI Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkurse „Sentimentai valsui 2020“ tapusią laureate.

Informacija apie ugdymą karantino metu

Mieli tėveliai ir mokiniai,

Informuojame, kad nuo lapkričio 9 d. Ukmergės meno mokykloje mokymas bus vykdomas mišriu būdu:

• Grupinės pamokos (visi dailės, šokio dalykai, solfedžio, muzikos istorija, orkestras, choras, kapela, ansambliai) vyks nuotoliniu būdu.
  • Individualios pamokos, konsultacijos vyks įprastai mokykloje arba nuotoliniu būdu (mokymo būdą pasirinksite ir aptarsite su dalykų mokytojais).

Kviečiame aktyviai bendrauti su dalykų mokytojais, mokyklos administracija:

Direktorė Klavdija Stepanova, mob. 8 682 11891, ukmenomok@gmail.com ;

Direktorės pavaduotoja ugdymui muzikai Miglė Čivienė, mob. 8 685 51554, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ;

Direktorės pavaduotoja ugdymui dailei Birutė Žilėnienė, mob. 8 654 88020, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Būkime sveiki ir saugūs,

Mokyklos direktorė Klavdija STEPANOVA

Akordeonininkų sėkmė

Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla kartu su partneriais – Lietuvos akordeonistų asociacija, Vilniaus akordeonistų draugija ir Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla – nuo 2016 m. organizuoja Tarptautinį muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų konkursą-festivalį, skirtą Vaclovui Furmanavičiui atminti.