Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Juridinių asmenų registre,
kodas 302541858

KVIEČIAME SUDARYTI MOKYMO SUTARTIS

Tėvai (globėjai, rūpintojai), kurių vaikai nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. priimti mokytis į Meno mokyklą (taip pat Dailės skyriaus mokiniai, pervesti iš pradinio į pagrindinio ugdymo programą), kviečiami 2018 m. birželio 4-15 d. sudaryti mokymo sutartį.

MOKYMO SUTARTIS SUDAROMA SU PRAŠYMO PATEIKĖJU.

Dėl mokymo sutarčių sudarymo kreiptis pas sekretorę darbo dienomis:
Pirmadieniais - penktadieniais nuo 9.00 iki 16.30 val.;
pietų pertrauka 12.00-12.30 val.
Ukmergės meno mokyklos adresas - Vienuolyno g. 7, Ukmergė.
Telefonas pasiteiravimui (8 340) 52734.

Baigiamasis mokslo metų koncertas

Maloniai kviečiame.

Sveikiname

Sveikiname V respublikinio jaunųjų violončelininkų ir kamerinių ansamblių konkurso, skirto Domo Svirskio 100-osioms gimimo metinėms, "Mano violončelė" nugalėtojus: Martyną Zakarauskaitę, Jokūbą Burneikį (mokytoja Marija Virginija Mažeikienė, koncertmeisterės Laura Burneikienė ir Rasa Ermolavičienė), Ukmergės meno mokyklos styginių instrumentų orkestrą (mokytoja Marija Virginija Mažeikienė, koncertmeisterė Rasa Ermolavičienė), tapusius konkurso laureatais. Taip pat Jokūbas laimėjo nominaciją už geriausią lietuvių kompozitoriaus kūrinio atlikimą.

Sveikiname

Sveikiname XVI tarptautinio akordeonininkų solistų konkurso "Naujene 2018" nugalėtojus: Rusnių Garbatavičių (mokytojas Antanas Pocius), Tomą Maksimovą, Luką Petrovą, Tautvydą Pakėną (mokytojas Valentinas Petras Pliskus), tapusius II vietos laureatais, bei Augustiną Kerulytę (mokytojas Valentinas Petras Pliskus), tapusią III vietos laureate.

Sveikiname

Sveikiname Gretą Namikytę, Evą Blažytę, Klėją Vilintę Kulaitytę, Miją Kuodytę (mokytojos Rūta Driukienė, Rasa Ermolavičienė, Dalia Sližytė), VIII respublikiniame antrojo instrumento (fortepijono) festivalyje-konkurse "Pavasario garsai" tapusias laureatėmis.