Dėl 1,2% pajamų mokesčio Ukmergės meno mokyklai

Mieli tėveliai (globėjai, rūpintojai), mokytojai, mokyklos darbuotojai, giminės, draugai ir artimieji, buvę mokiniai ir visi, kurie myli muziką, šokį ir dailę!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, materialiai parėmusiems mūsų mokyklą. Ši finansinė parama – didelė paspirtis gerinti formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę, atnaujinti ir modernizuoti edukacines ir mokymo(si) aplinkas, stiprinti mokyklos materialinę bazę.

Remiantis Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo nuostatomis, Jūs galite 1,2 proc. sumokėto mokesčio sumos pervesti į mūsų ugdymo įstaigos sąskaitą. Tai nepareikalaus iš Jūsų jokių papildomų materialinių išteklių. Šiam tikslui tereikia užpildyti bei pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai nurodytą formą arba per VMI elektroninio pajamų deklaravimo sistemą užpildyti formą FR0512.

Pateikti prašymus (forma FR0512, 4 versija) kviečiame per VMI Elektroninę deklaravimo sistemą (toliau – EDS) (www.deklaravimas.vmi.lt)

Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius:

(!) 5 Mokestinis laikotarpis – 2020

(!) 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – ( ˅ )

(!) E1 Gavėjo tipas – 2 [paramos gavėjas]

(!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 302541858

(!) E3 Mokesčio dalies paskirtis – Ukmergės meno mokykla

(!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) –1,2

(!) E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2024 m. (pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus).

Deklaracija vyksta iki 2021 m. gegužės 3 d.

Dėkojame, kad 2020 m. 1,2 % nuo pajamų mokesčio sumos skyrėte Ukmergės meno mokyklai.

Tikimės Jūsų paramos ir šiais metais, nes tai padeda pagerinti mūsų mokinių mokymosi sąlygas.

DĖKOJAME UŽ PASIDALINTĄ GERUMĄ!