XXI Lietuvos mokinių dailės olimpiada „Lietuvos dvarų istorijos“ meno mokykloje

2015 m. vasario 19 d. Ukmergės meno mokyklos Dailės skyriuje vyko dailės olimpiados rajoninis etapas.

Olimpiados tema – ,,Lietuvos dvarų istorijos“. Olimpiadoje dalyvavo dvidešimt šeši 8 - 12 klasių mokiniai iš miesto ir rajono gimnazijų ir pagrindinių mokyklų. Darbus vertino komisija: pirmininkas – Julius Zareckas, nariai – Egidijus Darulis, Oksana Judakova, Audrius Žilėnas, Birutė Žilėnienė. Mokinius pasveikino Ukmergės švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotoja Ingrida Krikštaponienė.

Olimpiados nugalėtoju komisija išrinko A. Smetonos gimnazijos 4 klasės mokinį Egidijų Stasiūną (mokytoja Romualda Zareckienė). Jis atstovaus Ukmergės rajoną respublikiniame (trečiajame) olimpiados etape, kuris vyks 2015 m. balandžio mėn. 23 – 24 d. Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykloje.

UMM informacija