Tarptautinis grafinės miniatiūros konkursas 2014

Panevėžio dailės mokykloje vyko Tarptautinis grafinės miniatiūros konkursas 2014. Konkurse dalyvavo 27 dailės mokyklos iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir Rusijos,kurios pateikė 346 miniatiūras.

Konkurso darbus vertino kompetentinga dailininkų komisija: Vytautas Tallat­-Kelpša, skulptorius, Panevėžio dailės mokyklos direktorius, Tomas Rudokas, grafikas, LDS Panevėžio skyriaus pirmininkas, Jolanta Rudokienė ,grafikė, Panevėžio dailės mokyklos grafinės raiškos metodinio būrelio pirmininkė, projekto autorė Diana Rudokienė.

Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: Žilvinas Žitkauskas, Paulina Kardokaitė, Benita Usonytė, Eglė Liudvika Perednytė, Agnė Lenartavičiūtė ir Rokas Burneika. Agnė Lenartavičiūtė apdovanota II vietos diplomu, Žilvinas Žitkauskas ir Paulina Kardokaitė - III vietos diplomu, Rokas Burneika apdovanotas paskatinamuoju diplomu už išskirtinį kūrybinį darbą. Ukmergės meno mokykla gavo padėka už kūrybinių darbų kolekciją.
Konkursui mokinius parengė mokytojas metodininkas Dainius Tijūnėlis.

Meno mokyklos informacija