„Profesorius, mokslų daktaras Karolis Rimtautas Kašponis“

Maloniai kviečiame visus į pirmojo Ukmergės muzikos mokyklos direktoriaus (1956 – 1959 m.) parodos „Profesorius, mokslų daktaras Karolis Rimtautas Kašponis“ atidarymą ir jo knygos „Greimas arti ir toli“ pristatymą spalio mėn. 4 d. (šeštadienį), 13 val. Ukmergės meno mokyklos salėje (Vienuolyno g. 7, Ukmergė).

Dalyvaus:

Profesorius Karolis Rimtautas Kašponis;

Ukmergės meno mokyklos absolventas, knygos recenzentas, Kauno technologijos universiteto profesorius Darius Kučinskas;

Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos docentas, knygos recenzentas, prof. K. R. Kašponio dirigavimo klasės absolventas Romaldas Misiukevičius.

Pranešimą skaitys Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas, prof. K. R. Kašponio aspirantas Rolandas Aidukas.

Koncertuos Ukmergės meno mokyklos moksleiviai

Parodą parengė Kauno apskrities viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Janina Černevičienė

Paroda veiks iki lapkričio 4 d.

Renginį organizuoja Ukmergės meno mokykla ir Ukmergės Vlado Šlaito viešoji biblioteka