Ukmergiškiai festivalyje „Skambėk, jaunyste“

Ukmergės meno mokyklos styginių instrumentų orkestro auklėtiniai, vadovaujami mokytojos Virginijos Mažeikienės, ilgąjį Motinos dienos savaitgalį, gegužės 1-4 d., praleido Naujamiestyje, Panevėžio rajone.

Naujamiesčio parapijos namai po savo stogu talpino Panevėžio miesto ir rajono muzikos mokyklų, Kėdainių, Biržų bei Ukmergės meno mokyklų auklėtinius, kurie keturias dienas kartu repetuodami, bendraudami, pramogaudami parengė nuostabų koncertą „Varpų muzika“. Koncertas įsiliejo į Panevėžio kultūros sostinės renginių programą. Į šventę susirinko daug garbių svečių bei organizatorių, skambėjo daug nuostabių simfoninio orkestro ir solistų Laimos Česlauskaitės, Reginos Juškienės atliekamų kūrinių.

Nuoširdžią padėką už prasmingos stovyklos, festivalio bei koncerto organizavimą visų Ukmergės meno mokyklos styginių instrumentų orkestro auklėtinių bei tėvelių vardu norėtume išreikšti orkestro vadovei Virginijai Mažeikienei, festivalio „Skambėk, jaunyste“ organizatorei Laimai Plančiūnienei, orkestro vadovui bei dirigentui Kęstučiui Plančiūnui, Naujamiesčio bažnyčios klebonui Raimondui Kazlauskui bei visiems, prisidėjusiems prie projekto.

Kristina DARULIENĖ

Jaunieji orkestro muzikantai. V. Mažeikienės nuotr.