Meno mokyklos dainininkai - konkursų dalyviai ir laureatai

Gausus būrys Ukmergės meno mokyklos chorinio dainavimo dalyko mokinių balandžio mėnesį dalyvavo įvairiuose respublikiniuose konkursuose.

Balandžio 19 d. Šiaulių "Juventos" progimnazijoje vykusiame Respublikiniame solistų ir vokalinių ansamblių konkurse "Dainos sparnais" dalyvavo vaikinų duetas Arnas Pelakauskas ir Laurynas Sičiūnas (mokytoja Dalia Sližytė, kocertmeisterė Audra Bernadišienė). Duetas tapo šio konkurso diplomantu.

Balandžio 20 d. įvyko net trys konkursai, kuriuose dalyvavo ukmergiškiai.

Kupiškio meno mokykloje vykusiame II respublikinėje vaikų ir jaunimo vokalinių ansamblių šventėje-konkurse "Pasiimsiu paukščio balsą" dalyvavo trys mokytojos Dalios Sližytės paruošti ansambliai - III, V ir III-V klasių mergaičių ansambliai (koncertmeisterė Audra Bernadišienė). III-V klasių mergaičių ansamblis tapo šio konkurso laureatu.

Respublikinis solistų ir ansamblių lietuvių liaudies dainos konkursas "Vai žydėk, žydėk" vyko Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje. Šiame konkurse dalyvavo mokytojos Dalios Stundžienės paruoštas IV klasės mergaičių ansamblis. Mergaitės tapo diplomantėmis nominacijoje "Už sutartinę - lietuviško paveldo puoselėjimą".

Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje vykusiame Respublikiniame vokalinių ansamblių ir jaunųjų choro dirigentų konkurse dalyvavo VI-VII klasių merginų ansamblis (mokytoja Daiva Petrikienė, koncertmeisterė Daina Kriaučiūnienė). Merginų ansamblis apdovanotas III vietos laureato diplomu.

O šių metų gegužės 8 dieną respublikinis konkursas vyks mūsų mieste. Ukmergės meno mokykla organizuoja Respublikinį vaikų ir jaunimo dainavimo konkursą-festivalį "Garsų sūkury". Renginio pradžia - 11 valandą. Konkurse-festivalyje dalyvaus solistai ir vokaliniai ansambliai iš visos Lietuvos. Maloniai kviečiame mylinčius dainą ukmergiškius apsilankyti renginyje.

Chorinio dainavimo metodinės grupės pirmininkė Daiva PETRIKIENĖ

A. Bernadišienės, D. Stundžienės, D. Petrikienės nuotraukos