Ukmergės meno mokyklos dailės skyriaus suaugusiųjų studijos stovykla-pleneras "Vasaros spalvos"

Birželio 16, 17 dienomis Ukmergės meno mokyklos dailės skyriaus suaugusiųjų dailės studijos lankytojų dalis su mokytoja R. Zareckiene lankėsi Siesikuose.

Jau antrojo plenero metu (Pirmasis įvyko pernai vasarą „Rorio“ sodyboje) aplankė Siesikų dvarą, susitiko su savininku, kuris nuoširdžiai ir detaliai papasakojo istoriją ir parodė, kaip vyksta restauravimo darbai. Abi dienas intensyviai tyrinėjo, tapė, piešė, fotografavo  miestelį ir jo apylinkes, studijavo dailės knygas, aptarinėjo savo kūrinius. Dailės studijos nariams jau tampa tarsi tradicija domėtis Ukmergės krašto miesteliais, bendrauti, drauge mokytis kurti gamtoje.

Mokytoja ekspertė Romualda ZARECKIENĖ