Laureatų pagerbimas Prezidentūroje

Lietuvos muzikų rėmimo fondas ypatingą dėmesį skiria jaunųjų talentų globai, būsimųjų menininkų ugdymui. Todėl kiekvienais metais Fondo rengiamos tarptautinių konkursų laureatų ir jų pedagogų pagerbimo iškilmės, mokytojų ir jų mokinių koncertai.

Tarptautinių konkursų laureatų ir jų pedagogų pagerbimo iškilmės vyko Lietuvos Respublikos Prezidento rūmų Baltojoje salėje, kur sveikinimo raštus teikė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Laureatų padėkos koncertas vyko Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose. Sveikinimo raštai buvo įteikti ir Ukmergės meno mokyklos akordeonininkams Kęstui Radzevičiui, jo mokytojai Danutei Pliskienei ir Domantui Zubrickiui, jo mokytojui Valentinui Petrui Pliskui.

Nuotraukoje - (iš dešinės) V. P. Pliskus su mokiniu D. Zubrickiu, K. Radzevičius su mokytoja D. Pliskiene, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir kitų mokyklų laureatai