Jaunųjų violončelininkų pergalė

Sausio 28 d. jau aštuntąjį kartą Trakuose vyko Respublikinis styginių instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas–festivalis „Trakai 2012“. Į jį suvažiavo jaunieji atlikėjai iš visos Lietuvos.

Ukmergės meno mokyklai šiame konkurse atstovavo du jaunieji violončelininkai, mokytojos metodininkės Virginijos Mažeikienės auklėtiniai - 2 kl. mokinys Jokūbas Burneikis ir 3 kl. mokinė Barbora Kriaučiūnaitė. 5 – 11 metų amžiaus solistų kategorijoje Barbora Kriaučiūnaitė tapo I-osios vietos laureate, o Jokūbas Burneikis – II-osios vietos laureatu. Kol kas tai pirmoji tokia reikšminga jaunųjų muzikantų pergalė. Konkurse jiems talkino koncertmeisterė mokytoja Rasa Ermolavičienė.

Fortepijono metodinės grupės pirmininkė Daina KRIAUČIŪNIENĖ

L. Burneikienės nuotraukoje - B. Kriaučiūnaitė, J. Burneikis su mokytoja V. Mažeikiene ir koncertmeistere R. Ermolavičiene