Informacija apie ugdymą karantino metu

Mieli tėveliai ir mokiniai,

Informuojame, kad nuo lapkričio 9 d. Ukmergės meno mokykloje mokymas bus vykdomas mišriu būdu:

• Grupinės pamokos (visi dailės, šokio dalykai, solfedžio, muzikos istorija, orkestras, choras, kapela, ansambliai) vyks nuotoliniu būdu.
  • Individualios pamokos, konsultacijos vyks įprastai mokykloje arba nuotoliniu būdu (mokymo būdą pasirinksite ir aptarsite su dalykų mokytojais).

Kviečiame aktyviai bendrauti su dalykų mokytojais, mokyklos administracija:

Direktorė Klavdija Stepanova, mob. 8 682 11891, ukmenomok@gmail.com ;

Direktorės pavaduotoja ugdymui muzikai Miglė Čivienė, mob. 8 685 51554, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ;

Direktorės pavaduotoja ugdymui dailei Birutė Žilėnienė, mob. 8 654 88020, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

Būkime sveiki ir saugūs,

Mokyklos direktorė Klavdija STEPANOVA