Akordeonininkų sėkmė

Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla kartu su partneriais – Lietuvos akordeonistų asociacija, Vilniaus akordeonistų draugija ir Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla – nuo 2016 m. organizuoja Tarptautinį muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų konkursą-festivalį, skirtą Vaclovui Furmanavičiui atminti.

Šis renginys – tai įprasminimas istorijos, kurioje ryškų pėdsaką įspaudė iškili akordeono bendruomenei asmenybė – Vaclovas Furmanavičius. 2020 m. spalio 22-24 d. įvyko III Tarptautinis V. Furmanavičiaus jaunųjų akordeonistų konkursas-festivalis. Džiaugiamės mūsų mokyklos jaunųjų akordeonininkų Augustinos Kerulytės ir Rusniaus Garbatavičiaus sėkme: Augustina tapo konkurso diplomante, o Rusnius – III vietos laureatu. Jų mokytojas – Valentinas Pliskus. Sveikiname ir dalyvius, ir mokytoją profesionaliai atskleidžiant akordeono muzikos meną.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui muzikai Miglė ČIVIENĖ