Jaunuosius Meno mokyklos atlikėjus lydėjo sėkmė

Prasidėjus nuotoliniam ugdymui natūraliai kilo poreikis jaunųjų muzikantų nutrūkusį koncertinį bei konkursinį gyvenimą perkelti į kitą erdvę. Pasaulinė pandemija bei neišsemiamos šiuolaikinės komunikacinės technologijos Kauno 1-ąją muzikos mokyklą ir Kauno krašto fortepijono mokytojų draugiją paskatino suorganizuoti pirmąjį  Lietuvoje interaktyvų Respublikinį jaunųjų muzikantų konkursą „MUZIKA-@“. Konkursas susilaukė milžiniškos sėkmės – daugiau kaip 540 video pasirodymų, kuriuose konkurso vertinimo komisija išvydo per 606 jaunuosius konkurso muzikantus.
Jaunuosius muzikantus vertino Vytauto Didžiojo universiteto dekanas, docentas, humanitarinių mokslų daktaras Saulius Gerulis, Daugpilio muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Spodris Kacans, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos Fortepijono metodinės grupės pirmininkė, mokytoja ekspertė Laima Aksimitauskienė, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos docentė Beata Andriuškevičienė.
Šiame konkurse dalyvavo ir Ukmergės meno mokyklos jaunieji pianistai. Iki 2020 m. gegužės 10 d. į Kauno 1-ąją muzikos mokyklą buvo siunčiami vaizdo įrašai, kuriuos peržiūrėjo komisija, įvertino ir 2020 m. gegužės 18 d. paskelbė rezultatus:
•    Fortepijoninis duetas Adomas Važgauskas ir Augustė Kolaitytė (mokytoja Daina Kriaučiūnienė) -  1 vieta
•    Izabelė Grumadaitė (mokytoja Rasa Ermolavičienė) - 1 vieta
•    Domantas Adamonis (mokytoja Rasa Ermolavičienė) - 2 vieta
•    Lilija Jasiulionytė (mokytoja Rasa Ermolavičienė) - 2 vieta
•    Rytė Gavrilovaitė (mokytoja Rasa Ermolavičienė) - 3 vieta
Dėkojame mokytojoms, mokiniams ir jų tėveliams, dalyvavusiems konkurse. Tikimės, kad tai buvo nauja ir naudinga patirtis daugumos koncertiniame-meniniame gyvenime.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui muzikai Miglė ČIVIENĖ