Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Vienuolyno g. 7, LT-20130, Ukmergė
Tel. (8 340) 527 34
Faks. (8 340) 527 34
El. p. ukmmrastine@gmail.com
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 302541858

 

Informacija apie nuotolinį mokymą Meno mokykloje


Gerbiami mokinių tėveliai (globėjai, rūpintojai),

Gegužės 4 d. Ukmergės meno mokykloje prasideda ugdymas nuotoliniu būdu.

Iškilus klausimams Jums gali padėti:

  • dėl ugdymo nuotoliniu būdu konsultuoja dalykų mokytojai, direktorės pavaduotojos ugdymui muzikai Miglė Čivienė el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , ugdymui dailei Birutė Žilėnienė el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .
  • technologijų naudojimo klausimais mokinius, jų tėvus (globėjus, rūpintojus) ir mokytojus konsultuoja skaitmeninių technologijų koordinatoriai Egidijus Petrikas el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , Dainius Tijūnėlis el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .
  • dėl mokesčio už teikiamą formalųjį švietimą papildantį ugdymą bei neformalųjį ugdymą kreiptis į buhalterę Vaidą Mikelytę-Smirnovą el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .
  • dėl Meno mokyklos veiklos visada galima konsultuotis su Meno mokyklos direktore Klavdija Stepanova el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , tel. 8 340 62734, mob. 8 682 11891.

 Ukmergės meno mokyklos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas